Telefon kontaktowy +48 697 475 777
Telefon kontaktowy +48 723 033 700
biuro@profieko.pl Kazimierza Odnowiciela 14, 88-100 Inowrocław

Wywrotki Wielkopolskie

200+kursów rocznie Wywrotki Wielkopolskie

Wywrotki Wielkopolskie – nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt

Wywrotki Wielkopolskie – skorzystaj z kompleksowej oferty firmy Profi-Eko. Dysponujemy nowoczesnym, wysokiej klasy sprzętem o różnej ładowności. Usługi, posiadanym przez nas sprzętem, dedykujemy zarówno małym, jak i dużym zleceniom.

Korzystając z naszej oferty każdy klient może liczyć na bezproblemowy i bezpieczny przewóz materiałów. Wywrotki Wielkopolskie umożliwiają przewóz towarów z miejsca na miejsce bez angażowania dodatkowych pojazdów. Transportujemy materiały budowlane, gruz, piasek czy węgiel. Nasza rozszerzona oferta pozwala na realizację wszechstronnych zleceń.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi, świadczone przez Profi-Eko?

Wywrotki Wielkopolskie to nie jedyna działalność, jakiej się podejmujemy. Skorzystać możesz również z usług mobilnej kruszarki, prac ziemnych, transportu, gospodarki odpadami i wielu innych. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję na:

  • kompleksowe usługi
  • profesjonalną obsługę
  • atrakcyjne ceny
  • terminowe wykonanie zlecenia

Nowoczesna flota pojazdów

Zapewniamy usługi wywrotkami oraz inne usługi transportowe przy użyciu własnej floty. Posiadamy nowoczesne samochody, wyposażone w nawigację GPS, dzięki czemu nasi kierowcy obsługują teren całego kraju i błyskawicznie docierają do miejsca, wskazanego przez Klienta. Naszym ogromnym atutem jest posiadanie dużej floty pojazdów. Posiadamy: wywrotki, hakowce, hakowce z przyczepami, ruchome podłogi oraz łódki.

Nie czekaj! Podejmujemy się każdego zadania. Skontaktuj się z nami już dziś.

70+

Pojazdów

50+

Pracowników

20+

Rozbiórek

100%

Zadowolonych klientów

Chcesz dowiedzieć się więcej
o współpracy z nami?

Zapraszamy do nawiązania kontaktu