Telefon kontaktowy +48 697 475 777
Telefon kontaktowy +48 723 033 700
biuro@profieko.pl Kazimierza Odnowiciela 14, 88-100 Inowrocław

Mobilna kruszarka

40+Wykonanych prac Mobilna kruszarka

Kruszenie gruzu i odpadów
- profesjonalne usługi, nowoczesny sprzęt

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu kruszenia gruzu i odpadów. Prace wykonujemy w oparciu o obowiązujące przepisy prawne. Realizując zlecenie, korzystamy z nowoczesnego, funkcjonalnego sprzętu. Nasze zaplecze techniczne to między innymi maszyny: Doppstadt dz 750, cbi 6800, Hammel dk 950. Urządzenia te wyróżnia szybkość działania, ale też dokładność. Dzięki nim możemy skruszyć gruz i inne odpady na bardzo małe elementy - o czystej konsystencji.

Kruszenie gruzu i odpadów - dlaczego warto nam zlecić realizację?

Kruszenie gruzu - to niezbędne działanie w procesie recyklingu odpadów budowlanych. Odpowiednio wykonany recykling sprawia, że część odpadów może zostać powtórnie wykorzystana - przy pracach budowlanych lub drogowych. Kruszenie gruzu wymaga jednak uzyskania pozwoleń i spełnienia szeregu formalności. Dlatego też warto takie usługi zlecić naszej firmie. Mamy wszystkie pozwolenia, dysponujemy odpowiednim sprzętem, każde zlecenie wykonujemy rzetelnie, profesjonalnie i zgodnie z obowiązującymi normami. Zapewniamy realizację usługi oraz transport kruszywa w wybrane przez klienta miejsce.

Zakres naszych usług:

  • mielenie gruzu i odpadów,
  • usługi kruszarką,
  • “mobilna kruszarka” - usługa pod wskazanym przez klienta adresem.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy grupą wykwalifikowanych specjalistów. Kadra kierownicza dba o prawidłowe rozpoczęcie i zakończenie każdego projektu.

70+

Pojazdów

50+

Pracowników

20+

Rozbiórek

100%

Zadowolonych klientów

Chcesz dowiedzieć się więcej
o współpracy z nami?

Zapraszamy do nawiązania kontaktu