Telefon kontaktowy +48 697 475 777
Telefon kontaktowy +48 723 033 700
biuro@profieko.pl Kazimierza Odnowiciela 14, 88-100 Inowrocław

Rozbiórki i wyburzenia

30+Robiórek Wyburzenia i rozbiórki

Wyburzenia i rozbiórki
- profesjonalnie i z troską o środowisko

Wśród bogatego katalogu naszych usług znajdują się profesjonalne wyburzenia i rozbiórki. Wykonujemy każde zlecenie, mając na uwadze przede wszystkim obowiązujące normy branżowe, przepisy prawne i bezpieczeństwo. Wszystkie prace są dobrze zabezpieczone i odbywają się pod okiem kierowników z doświadczeniem. Czuwają oni nad prawidłowością każdego etapu realizacji.

Zajmujemy się wyburzaniem i rozbiórką konstrukcji żelbetowych i stalowych, pod nowe inwestycje. Zapewniamy też wycinkę drzew, usługi żurawiem, prace ziemne, które mają na celu odpowiednie ukształtowanie gruntu. Wspieramy ekologiczne rozwiązania i idee recyklingu.

Wykonujemy każde zadanie kompleksowo. Rozbiórkę realizujemy przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, który gwarantuje rzetelne i efektywne realizowanie prac.

Mamy solidne zaplecze techniczne - bogate w atestowane urządzenia: młoty hydrauliczne montowane do koparek, nożyce do kruszenia betonu, koparko-ładowarki, wywrotki. Przy większych inwestycjach używamy specjalnych materiałów pirotechnicznych.

Usługi wyburzeń i rozbiórek dla każdego typu budynku

Nasz zespół zapewnia wyburzenie i rozbiórkę każdego typu budynku:

  • konstrukcji przemysłowych,
  • domów mieszkalnych,
  • kamienic,
  • przydomowych garaży,
  • hali magazynowych,
  • elementów infrastruktury drogowej.

Wszystkie odpady budowlane, które wynosimy z terenu inwestycji, są przez nas dokładnie sprawdzane, oczyszczane i właściwie segregowane. Zajmujemy się recyklingiem odpadów budowlanych - gruzu, ziemi, elementów stalowych. W skład naszych usług wchodzi też kruszenie gruzu i betonu, który może być ponownie wykorzystany. Usługę wykonujemy pod wskazanym przez klienta adresem lub na naszym placu.

Usługi wyburzeń i rozbiórek dla każdego typu budynku

Nie boimy się trudnych wyzwań. Podejmujemy się rozbiórki i wyburzeń nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji. Realizujemy też prace na wysokościach. Przygotowujemy przestrzeń pod inwestycje, ale też zajmujemy się wyburzaniem i rozbiórką obiektów, które nie spełniają norm budowlanych. Bezpieczeństwo jest najważniejsze - nasi pracownicy korzystają z nowoczesnego, funkcjonalnego sprzętu. Podczas każdej realizacji kładziemy nacisk na zabezpieczenie każdej budowy. Nasz zespół używa specjalnej odzieży ochronnej. Dokładnie omawiamy z klientem każdy aspekt realizowanej usługi, sporządzamy pełny kosztorys, realizujemy zlecenie fachowo, bezpiecznie, w ustalonym terminie. Zachęcamy do współpracy z nami.

Zachęcamy do kontaktu z nami i wybrania naszych usług.

70+

Pojazdów

50+

Pracowników

20+

Rozbiórek

100%

Zadowolonych klientów

Chcesz dowiedzieć się więcej
o współpracy z nami?

Zapraszamy do nawiązania kontaktu