Telefon kontaktowy +48 697 475 777
Telefon kontaktowy +48 723 033 700
biuro@profieko.pl Kazimierza Odnowiciela 14, 88-100 Inowrocław

Transport odpadów

100+Kursów rocznie Transport odpadów

Transport odpadów - usługi regulowane przepisami prawa

Zachęcamy do korzystania z usług transportu odpadami. Jesteśmy podmiotem pośredniczącym w obrocie. Pełna usługa transportu odpadów realizowana przez naszą firmę polega na zabraniu materiałów z miejsca ich gromadzenia (budowa, remont, fabryka, wysypisko, posesja prywatna) do miejsca przetworzenia (punktu utylizacji, recyklingu, składowania).

Zasady związane z wykonaniem zamówienia regulują specjalnie sporządzone dokumenty transportowe. Transport odbywa się zgodnie z przepisami środowiskowymi i BHP.

Naszą usługę i dobór floty pojazdów za pomocą, których realizujemy zlecenie, opieramy na rozporządzeniu Ministra Środowiska, które weszło w życie 24 stycznia 2018 roku. Zapis ten dokładnie określa wymagania dotyczące pojazdów przewożących odpady, sposób ich oznakowania, możliwy tonaż i dopuszczalne formy transportu.

Nasza firma świadczy usługi z zakresu transportu:

  • odpadów budowlanych i poremontowych,
  • odpadów z fabryk, magazynów, hal produkcyjnych,
  • opuszczonych miejsc itd.,

Transportujemy odpady budowlane i tzw. odpady niebezpieczne. Posiadamy pełną wiedzę dotyczącą bezpiecznego transportu takich materiałów. Każdy załadunek jest dokładnie weryfikowany.

Transport odpadów - dlaczego warto skorzystać?

Zachęcamy do współpracy z nami. Zamawiając u nas usługę masz pewność, że transport odbywa się zgodnie z obowiązującym prawem, dotrze do odbiorcy, jest odpowiednio zabezpieczony. Optymalizacja liczby transportów przyczynia się również do redukcji emisji CO².

Zachęcamy do kontaktu z nami i wybrania naszych usług.

70+

Pojazdów

50+

Pracowników

20+

Rozbiórek

100%

Zadowolonych klientów

Chcesz dowiedzieć się więcej
o współpracy z nami?

Zapraszamy do nawiązania kontaktu