Telefon kontaktowy +48 697 475 777
Telefon kontaktowy +48 723 033 700
biuro@profieko.pl Kazimierza Odnowiciela 14, 88-100 Inowrocław

Transport ponadnormatywny Kujawsko-Pomorskie

200+kursów rocznie Transport ponadnormatywny Kujawsko-Pomorskie

Transport Ponadnormatywny Kujawsko-Pomorskie

Transport Ponadnormatywny Kujawsko-Pomorskie świadczony jest w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Połączenie specjalistycznej wiedzy naszych znawców branży transportowej oraz innowacyjne oprogramowania dają gwarancję bezpiecznego i terminowego przewozu ponadgabarytowych towarów. Chcąc zapewnić kompleksową obsługę, wykonujemy zadania na wielu płaszczyznach, które związane są z transportem ponadnormatywnym.

Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami, które umożliwiają przewóz towarów ponadnormatywnych o różnym charakterze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kompleksowe usługi transportowe – Profi-Eko

Zapewniamy nie tylko transport ponadnormatywny Kujawsko-Pomorskie, ale również wiele innych usług, z zakresu transportu. W ofercie znajdziesz:

  • transport hakowy
  • transport odpadów
  • transport kontenerów
  • transport towarowy

Atutem naszej firmy Profi-Eko jest posiadanie bogatej floty transportowej. Posiadamy: hakowce, hakowce z przyczepami, ruchome podłogi, łódki. Nasze pojazdy są sprawne, posiadają wszelkie niezbędne przeglądy techniczne. Dodatkowo nasi kierowcy posiadają ogromne doświadczenie oraz odpowiednie uprawnienia.

Bogata oferta oraz profesjonalne doradztwo

Nasza oferta kierowana jest do Klientów z całej Polski, szczególnie tych z województwa kujawsko-pomorskiego oraz wielkopolskiego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, związane z transportem ponadnormatywnym, to koniecznie skontaktuj się z nami. W naszej ofercie znajdziesz również:

  • rekultywację
  • gospodarkę odpadami
  • roboty ziemne
  • rozbiórkę i wyburzanie budynków

Skorzystaj z naszej bogatej ofert. Gwarancja niskich cen. Zapraszamy.

70+

Pojazdów

50+

Pracowników

20+

Rozbiórek

100%

Zadowolonych klientów

Chcesz dowiedzieć się więcej
o współpracy z nami?

Zapraszamy do nawiązania kontaktu