Telefon kontaktowy +48 697 475 777
Telefon kontaktowy +48 723 033 700
biuro@profieko.pl Kazimierza Odnowiciela 14, 88-100 Inowrocław

Transport ponadgabarytowy Wielkopolskie

200+kursów rocznie Transport ponadgabarytowy Wielkopolskie

Transport ponadgabarytowy Wielkopolskie – kompleksowy zakres usług

Firma Profi-Eko świadczy kompleksowe usługi transportowe. Transport ponadgabarytowy Wielkopolskie wiąże się nie tylko z przewiezieniem gabarytów z miejsca odbioru do miejsca dostawy. To kompleksowe działanie logistyczne, za które jesteśmy w pełni odpowiedzialni. Każde, podejmowane przez nas zlecenie jest optymalizowane pod kątem ekologicznym oraz ekonomicznym. Transport odbywa się zgodnie z wszelkimi normami bezpieczeństwa. Co ważne, posiadamy doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, co jest ogromnym atutem naszego przedsiębiorstwa.

Szukasz sprawdzonej i godnej zaufania firmy, która świadczy usługi związane z transportem ponadgabarytowym? Nie czekaj – już dziś skontaktuj się z nami.

Profi-Eko – bogata oferta

Staramy się dotrzeć do każdego klienta, dlatego stale poszerzamy swoją ofertę, zwracając uwagę na jakość świadczonych usług. Świadczymy nie tylko usługi związane z transportem ponadgabarytowym. W naszej ofercie znajdziesz również:

  • usługi rolnicze
  • rozbiórki i wyburzenia
  • usługi mobilną kruszarką
  • prace ziemne
  • gospodarka odpadami
  • rekultywacja

Wybierz oferowane przez nas usługi!

Atrakcyjne ceny, terminowe zrealizowanie zlecenia, indywidualne podejście do każdego klienta – wszystko to znajdziesz w naszej firmie Profi-Eko.

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości usługach, to nie czekaj – skontaktuj się z nami! Dołącz do grona zadowolonych klientów.

70+

Pojazdów

50+

Pracowników

20+

Rozbiórek

100%

Zadowolonych klientów

Chcesz dowiedzieć się więcej
o współpracy z nami?

Zapraszamy do nawiązania kontaktu