Telefon kontaktowy +48 697 475 777
Telefon kontaktowy +48 723 033 700
biuro@profieko.pl Kazimierza Odnowiciela 14, 88-100 Inowrocław

Transport ponadgabarytowy

100+Kursów rocznie Transport ponadgabarytowy - nienormatywny

Transport ponadgabarytowy - usługa poparta wieloletnim doświadczeniem

Zachęcamy wszystkich klientów do skorzystania z usługi transportu ponadgabarytowego. Jest to specjalny rodzaj transportu oparty na przepisach ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym. W myśl zapisu tego dokumentu przyjmuje się, że transport ponadgabarytowy dotyczy wszystkich pojazdów, które wraz z towarem przewyższają 16.5 m całkowitej długości, 2,5 m szerokości, 4 m wysokości oraz 42 tony ciężaru całkowitego. Należy przy tym pamiętać, że przy obliczeniach bierze się też pod uwagę wagę kierowcy i paliwa. Za transport ponadgabarytowy uznaje się każdy załadunek, który przekracza dopuszczalne normy - o niestandardowych wymiarach i wadze.

Transport ponadgabarytowy - zakres działań!

Transport ponadgabarytowy dotyczy nie tylko samego przejazdu z punktu odbioru do punktu dostawy. To kompleksowe działanie logistyczne. Każde zlecenie zakłada optymalne rozwiązania - ekologiczne i ekonomiczne. Ważne są też zasady bezpieczeństwa i komfort kierowcy. Podczas planowania transportu brane są również pod uwagę wszystkie przeszkody, na jakie może natrafić osoba realizująca transport: wąskie drogi, wiadukty, wysepki, czy ronda.

Zachęcamy do korzystania z oferty naszej firmy w zakresie transportu ponadgabarytowego. Mamy wieloletnie doświadczenie. Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem każdej realizacji.

Zachęcamy do kontaktu z nami i wybrania naszych usług.

70+

Pojazdów

50+

Pracowników

20+

Rozbiórek

100%

Zadowolonych klientów

Chcesz dowiedzieć się więcej
o współpracy z nami?

Zapraszamy do nawiązania kontaktu