Telefon kontaktowy +48 697 475 777
Telefon kontaktowy +48 723 033 700
biuro@profieko.pl Kazimierza Odnowiciela 14, 88-100 Inowrocław

Rekultywacja składowisk odpadów Kujawsko-Pomorskie

20+wykonanych projektów Rekultywacja składowisk odpadów Kujawsko-Pomorskie

Rekultywacja składowisk odpadów Kujawsko-Pomorskie – Profi-Eko

Rekultywacja składowisk odpadów Kujawsko-Pomorskie to proces, którego celem jest usunięcie lub kontrolowanie stężenia szkodliwych substancji, również w wodach powierzchniowych. Działania polegają na nadaniu lub przywróceniu gruntom zdegradowanym wartości użytkowych bądź przyrodniczych. Korzystając z usług naszego przedsiębiorstwa możesz mieć pewność, że podejmiemy przede wszystkim skuteczne działania!

Rekultywacja składowisk odpadów – dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Rekultywacja składowisk odpadów Kujawsko-Pomorskie jest procesem długim i wieloetapowym. Jego celem jest zminimalizowanie negatywnego oddziaływania tego miejsca na środowisko. Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzaniu procesu rekultywacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze maszynowe, dzięki czemu usługi wykonywane są profesjonalnie. Zapewniamy również pełne wsparcie w zakresie wykonywania dokumentacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Etapy rekultywacji

  1. Pierwszy etap składa się z przygotowania dokumentacji geodezyjnej oraz projektowej. Do zadań tego etapu należy również zidentyfikowanie głównych problemów, które należy rozwiązać podczas przeprowadzania procesu rekultywacji.
  2. W drugim etapie przeprowadzane są prace, których celem jest ukształtowanie bryły składowiska. Podczas tego procesu należy uwzględnić wszystkie, możliwe zagrożenia, które mogą pojawić się. Eliminacja tych zagrożeń polega na odpowiednim uszczelnieniu składowiska.

Korzystając z usług naszej firmy, możesz mieć pewność na profesjonalne usługi związane z rekultywacją składowisk odpadów. Zapoznaj się z ofertą i skorzystaj!

70+

Pojazdów

50+

Pracowników

20+

Rozbiórek

100%

Zadowolonych klientów

Chcesz dowiedzieć się więcej
o współpracy z nami?

Zapraszamy do nawiązania kontaktu